Sinu sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal.
Psalm 119:105

Avatud Piibli Ühing

Scripture Union Estonia

Kids Games

KidsGames on kristlikel väärtustel põhinev lastele suunatud mitmepäevane üritus, mile prorgammis on integreeritud aktiivsed mängud/ sportlikud tegevused ning väärtusõpe.

Esimene KidsGames toimus 2010 Tartus, koostöös kohalike koguduste, Eesti Lastemisjoni ning Laste ja Noortetöö Keskusega.

 
2016. aastal KidsGames ei toimunud.
 

KidsGames 2015 toimus 25.-27. juunil Tartus, Reiniku kooli staadionil. Vaata lähemalt http://kidsgames.ee/kidsgames-tartus/  

Prantsusmaal, Baseli lähistel toimus 26.07 - 2.08 järjekordne rahvusvaheline TeenGames 2015  teismelistele (13. -18.a), pakkudes ligi 120 teismelisele erinevaist riikidest rikkalikku ning kaasahaaravat programmi. Vaata videot:  https://www.youtube.com/watch?v=LJVuzvHuaz0

mängudest üldisemalt: http://www.theteengames.com/en/faq.aspx

 KidsGames’2014 toimus 10.-13. juulil 2014 Kuressaares. 1. päev: Ma julgen proovida!  2. päev: Ma julgen usaldada!  3. päev: Ma julgen valida! 4. päev: Ma julgen koos teha!  Täname pühendunud ning tublit meeskonda! Pilte saab näha http://kidsgames.ee/kidsgames-2014-kuressaares/ 

KidsGames 2013 on selleks korraks läbi!   11.-14. juulil toimus EEKBKL Suvefestivali raames lastele supersündmus KidsGames, mille korraldasid EEKBKL Laste- ja Noortetöökeskus, Avatud Piibli Ühing ja Eesti Lastemisjon koos erinevate koguduste vabatahtlikest koosneva meeskonnaga.

Esindatud olid Keila Baptistikogudus, Keila Adventkogudus, Nõmme Baptistikogudus, Mustamäe Vabakogudus, Kalju Baptistikogudus, Laagri Kristlik Kogudus, Kohila Baptistikogudus, EKNK Eelimi kogudus, Otepää Palverändur, Tartu Salemi Baptistikogudus, EKNK Tallinna Toompea kogudus.
 

Suur tänu kõigile kogudustele selliste vahvate töötegijate eest! Meeskonda kuulus ligi 40 rõõmsat tegijat ning nelja päeva jooksul osales KidsGamesil üle 145 lapse.

4 päeva kuuma päikest, uskumatult töökat ning vastupidavat tiimi ning hulgaliselt vahvaid mänge, külalisi, jutupause ja üllatusi - see kõik muutis midagi lastes, meis endis ning jääb kauaks meelde.

Pilte näeb http://kidsgames.ee/kidsgames-keilas-oli-lahe-vaata-pilte/

Külasta ka KidsGames'i Facbooki lehte.

Aitäh Jumalale! Aitäh kõikidele tegijatele! Ja õnnistatud jätku Jumala jõust ja Jumala auks.

 

KidsGames