Sinu sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal.
Psalm 119:105

Avatud Piibli Ühing

Scripture Union Estonia

Piibli väljakutse

“Piibli väljakutse” on Avatud Piibli Ühingu poolt 2017.aastal algatatud liikumine, millega jätkame 2020 aastal. Väljakutse eesmärgiks on innustada võimalikult paljusid inimesi isiklikult Piiblit avama. Meie suurim soov on, et Pühakirja avamine juhiks lugeja isiklikule kohtumisele Jumalaga.

Piibli väljakutse on lihtne: “Loe Piiblit selle aasta igal päeval!”

Aastal 2020 kutsusime piibliaasta "Bible 2020" raames kõiki piibliteksti ka kuuldavalt ette lugema - endale või grupis, mistahes lugemisplaani keegi kasutab. Seda head praktikat soovitame jätkata ka edaspidi, kasvõi aeg-ajalt, sest kuulamise läbi vastuvõetud tekst avaneb erinevalt.

MIKS PIIBEL? 

Väljakutse vastuvõtmiseks ei pea tingimata olema kristlane või kiriku liige ja võib lugeda ka vaid 1 juhusliku salmi päevas. Neile, kes tahavad rohkem ja plaanipärasemalt lugeda, pakume siin erinevaid abimaterjale.

Sellelt lehelt leiad informatsiooni ja inspiratsiooni Piibli väljakutsega tutvumiseks ja liitumiseks. Liitumiseks ei pea ootama kindlat kuupäeva, vaid võid alustada registreerimise hetkest ning lugeda vastavalt kuupäevale või valitud kalendri algusest.

Väljakutse vastuvõtmiseks:

  • Otsusta, et loed aasta jooksul iga päev Piiblit.

  • Registreeri ennast sellel leheküljel.

  • Hangi endale Piibel või ligipääs Piiblile internetis (piibel.net) või äpi vahendusel Google Play poes või iTunesi äpipoes

  • Tutvu, vali ja märgi ära oma piiblilugemise plaan - kui palju otsustad igapäevaselt lugeda.

  • Telli siit endale nähtav tähis (märk), mis osutab sellele, et võtsid vastu Piibli väljakutse.

  • Ole valmis oma otsusest teistele rääkima.

  • Soovi korral liitu Piibli väljakutse FB kogukonnaga, et jagada piibliteksti alusel tekkinud küsimusi või mõtteid.

VÕTAN VÄLJAKUTSE VASTU