Sinu sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal.
Psalm 119:105

Avatud Piibli Ühing

Scripture Union Estonia

Suur Piibliseiklus

Tere tulemast suurde Piibliseiklusse! See on põnev ja täiesti uus piibliga tutvumise viis 7 -12 aastastele lastele. Seigelda võib iga laps individuaalselt koos valitud (vanema) kaaslasega (isa, ema, vanaisa, vanaema, vend, õde, vanem sõber, tädi, pühapäevakooli õpetaja jne),  sõbraga kahekesi, või terve rühmaga.

Seikluse pikkuseks on 100 piiblilugu, mis on jaotatud 20 seikluseks (10 Vanast Testamendist ja 10 Uuest Testamendist), igas seikluses on 5 piiblilugu. Seiklemiseks on vaja raamatut "Suur Piibliseiklus"  (telli siit) ning käesolevat veebilehekülge.

Teekonna vältel kohtutakse lisaks piiblitegelastele ka paljude teiste seiklejatega üle maailma (Suur Piibliseiklus on tõlgitud 18 keelde, seda on trükitud rohkem kui 64 000 eskemplari üle maailma, 2012.aastal sai see parima inglisekeelse lasteraamatu tiitli). Igas seikluses on lähimaks kaaslaseks lapse enese poolt valitud  (täiskasvanud) juhendaja kellega koos otsitakse vastuseid küsimustele ning jagatakse kogetut. Rikkalikult illustreeritud piiblilugude tundmaõppimise kõrval, saab laps lisateadmisi entsüklopeedilisest osast, palvemõtteid ning juhendid loominguliseks tegevuseks. Iga piibliloo juurde on võimallik tellida vastav pühapäevakooli tund (kokku 100 tundi).

Tee läbi Suur Piibliseiklus ja…

  • —koged Piiblit uue nurga alt
  • —uurid läbi 100 piiblilugu
  • —saad pildi kogu Piibli suurest loost
  • —kohtud raamatu lehekülgedel Jumalaga
  • —avastad, kuidas elada Jumala viisil

 

Asu seiklema kodus, koolis, koguduses, koos pere või sõpradega!

Kas oled valmis seikluseks?

 

Arutleme koos" osa täiendamiseks ootame väga ka Eesti laste küsimusi ja vastuseid, mida nende juhendajad on andnud.