Sinu sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal.
Psalm 119:105

Avatud Piibli Ühing

Scripture Union Estonia

Annetamistingimused

1. Avatud Piibli Ühing (APÜ) võtab kodulehe vahendusel vastu annetusi pangalinkide kaudu eurodes. Annetada on võimalik APÜ kodulehel http://www.avatudpiibel.ee/anneta-apu-heaks kasutades pangalinke, mida pakub Maksekeskus AS . Annetamiseks võib ka teha pangaülekande oma internetipangas. Annetamisest taganeda saab ainult enne makse kinnitamist internetipangas. Hiljem annetusest taganeda pole võimalik. (VÕS § 54/1 p 12.)

 

2. Valige sobiv summa (kõik summad on eurodes), võite lisada oma nime ja isikukoodi juhul, kui soovite annetust deklareerida. Annetades kodulehel annab annetaja APÜ’le nõusoleku esitatud isikuandmete töötlemiseks. APÜ töötleb annetajate isikuandmeid üksnes seadustest tulenevate kohustuste täitmiseks.

 

3. Teid suunatakse Maksekeskus AS lehele. Valige sobiv internetipank lehe jaotisest “Vali makseviis”. Pangalingi abil annetamise võimaluse tehniline lahendus sarnaneb e-poe formaadile, ent tulenevalt annetamise kui tegevuse iseloomust ei kohaldu tavapärased e-poe tingimused, sh puuduvad tarneviisid, tagastustingimused, taganemisõigus jms. Annetamisest taganemise võimalus pärast ülekande sooritamist puudub. APÜ on isikuandmete vastutav töötleja. APÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskuse AS-le.

 

4. Kodulehel kogutud isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Avatud Piibli Ühing registrikood 80064971, e-post: info@avatudpiibel.ee. Isikuandmeid kogume ja töötleme üksnes vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele ning kooskõlas mistahes muude õigusaktidega, mis reguleerivad isikuandmete kaitset. APÜ isikuandmete käsitlemisega saab tutvuda: http://www.avatudpiibel.ee/mis-on-apu/andmekaitse  APÜ ei edasta kogutud isikuandmeid kolmandatele volitamata isikutele. Täiendavad küsimused isikuandmete töötlemise kohta ja muud isikuandmete töötlemisega seotud taotlused või avaldused palume esitada info@avatudpiibel.ee