Sinu sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal.
Psalm 119:105

Avatud Piibli Ühing

Scripture Union Estonia

Piiblilugemine

 
Avatud Piibli Ühingult saab tellida allpool toodud abimaterjale, aga ka soodsalt varem trükitud Piiblivõtmeid. Kommentaarid on välja antud kvartaalsete vihikutena, kommenteerijaiks Eesti autorid, nii vaimulikud kui ilmikud. Tellida saab ka helikandjal raadios kõlanud kommentaare vastava autori või kirjakohtade järgi. Lisaks võib tutvuda juba läbimüüdud materjalide sisuga ning võimalusel neid laenutada (näiteks piibellikku paarisuhet käsitlevat raamatut Kahekesi).
 

 

Piiblilugemise kalendris on igaks päevaks kirjakoht, mille kommentaari võib kuulata raadiost ja lugeda veebileheltLisatud on raadiokommentaaride ajad ja raadiojaamade andmed, veebilehe aadress ning abistav küsimustik, mis aitab lugejal endal piibliteksti süüvida. Vaata  kuidas lugeda Piiblit.

Piiblilugemise kalendri saab soovi korral alla laadida ja välja printida!

 

PIIBLILUGEMISE KALENDER 2020

 

 

Piibli vahel hoidmiseks sobivas voldikus on kogu pühakiri jagatud päevasteks lugemisteks nii vanast kui Uuest testamendist. Paljudele tekstidele leiduvad kommentaarid Piiblivõtme arhiivis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Armunutele, kihlatutele ja abielupaaridele mõeldud 45 valitud lõiku Piiblist. Iga lõigu juures on teksti seletus, teemad vestluseks ja ühiseks palveks.

 

 

 

 

 

Tellimine: info@avatudpiibel.ee, hind € 7.