Sinu sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal.
Psalm 119:105

Avatud Piibli Ühing

Scripture Union Estonia

Piiblilugemine

 
Avatud Piibli Ühingult saab tellida allpool toodud abimaterjale:
 

"Teekond läbi piibli" on piiblilugemise abimaterjal nii üksikisikutele kui õpperühmadele, mis pakub kogu Piiblit läbivat avastuskogemust.  Raamat sisaldab hoolikalt koostatud nimekirja lühikestest piiblitekstidest - 50 Vanast ja 50 Uuest Testamendist. Need on jaotatud 20 peatükki, igas peatükis 5 lugemist. Kirjakoha järel on küsimused isiklikuks mõtiskluseks, iga peatüki lõpus on küsimused grupiaruteluks kogu peatüki kohta. Peatüki alguses on lühike sissejuhatus teemasse või perioodi.  Igale peatükile on lisatud lehekülg Piiblipäeviku jaoks, kuhu saab märkida oma avastused või kogemused.

Selline lähenemine annab lugejale Piiblist ammendava ülevaate ning hoiab ära uppumise selle mahukasse sisusse. Soovi korral leiab lugeja enamikele tekstidele lühikesed selgitavad kommentaarid Avatud Piibli Ühingu veebilehel avaldatava “Piiblivõtme” arhiivist - vt: http://www.avatudpiibel.ee/piiblivoti/arhiiv  

Raamatut saab tellida info@avatudpiibel.ee või osta APÜ kontorist (Kaarli pst 9).
Hind: € 12,00 + postikulu

Piiblilugemise kalendris on igaks päevaks kirjakoht, mille kommentaari võib kuulata raadiost ja lugeda veebileheltLisatud on raadiokommentaaride ajad ja raadiojaamade andmed, veebilehe aadress ning abistav küsimustik, mis aitab lugejal endal piibliteksti süüvida. Vaata  kuidas lugeda Piiblit.

Piiblilugemise kalendri saab soovi korral alla laadida ja välja printida!

 

PIIBLILUGEMISE KALENDER 2023

 

 

Piibli vahel hoidmiseks sobivas voldikus on piiblitekstid jagatud päevasteks lugemisteks nii vanast kui Uuest testamendist. Paljudele tekstidele leiduvad kommentaarid Piiblivõtme arhiivis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Armunutele, kihlatutele ja abielupaaridele mõeldud 45 valitud lõiku Piiblist. Iga lõigu juures on teksti seletus, teemad vestluseks ja ühiseks palveks.

(Vihik on läbi müüdud).

 

 

 

 

 

Tellimine: info@avatudpiibel.ee, hind € 7.