Sinu sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal.
Psalm 119:105

Avatud Piibli Ühing

Scripture Union Estonia

Lastetöö

Tellimine: info@avatudpiibel.ee        

Tasumine: AVATUD PIIBLI ÜHING  a/a: 221011657470  Swedbank       10022018488006 SEB

 

 

100 põnevat avastusretke läbi Piibli

Rikkalikult illustreeritud raamat viib lapsed põnevale avastusretkele läbi Piibli saja tähtsama loo. Raamatust ja seda toetavatelt veebilehekülgedelt  leiavad 6-12 aastased lapsed neile sobiva sissejuhatusega piibliteksti, küsimused ja selgitused, juhendid loominguliseks tegevuseks, kohtumised lastega kogu maailmast, palvemõtted ja 20 lahtivolditavat suureformaadilist piiblilugude teemalist värvipilti. Suur Piibliseiklus on suurepärane Piibli reisijuht nii lastele kui ka nende vanematele, kaaslastele ja õpetajatele.

Alustades Suurt Piibliseiklust...

  • saad täiesti teistsuguse ja meeldejääva kogemuse Piibli uurimisest

  • tutvud põhjalikult 100 piiblilooga

  • tekib ülevaade Piibli suurest loost

  • saad teada, milline on Jumal ja kuidas Teda kohata

  •  avastad, mida tähendab elada koos Jumalaga

Suur Piibliseiklus sobib kasutamiseks kodus, pühapäevakoolis, koguduses, sõprade ringis ja mujal. Võta sellele teekonnale kaasa sõpru või lähedasi, kellega kogetut jagada.

Lisamaterjal (veebilood ja pühapäevakooli tunnid): http://www.suurpiibliseiklus.com

Hind: € 10, üle 10 eksemplari  tellides € 8,50

 

 

Pühapäevakooli õpetajatele

AVaJa (Ava, Vali, Jaga!)  on paindlik valikmaterjal, mille abil saab kokku panna tunni vastavalt oma rühma eripäradele ja vajadustele. Materjali saab kasutada ka rühmas, kus on mittekristliku taustaga lapsed. Tellida saab meili teel ettemaksuga. Ühe komplekti hind (4 tundi) maksab €5. Loe veel Avaja kohta.

 

 

 

Näidistunnid:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Aareteotsija on viiest tunnist koosnev kogumik 8-12 aastasele lapsele iseseisvaks piibliõppeks või pühapäevakooli tunnis kasutamiseks. Läbi jutustuste ja ülesannete  juhitakse laps mõtisklema lühikese tekstilõigu üle. Erinevatele küsimustele vastatates leiab laps piiblisõnumi tähenduse ja võimaliku rakenduse oma isiklikus elus. Küsimusi ja ülesandeid saab kasutada ka grupidiskussiooniks. Tundi pisut laiendades (erinevate näidete, lisakirjakohtade, meisterdamistega) saab ühele teemale terve pühapäevakooli tunni üles ehitada. Sama meetodikaga mitmeid tunde läbides omandab laps vähehaaval oskuse jõuda Piibli "aareteni" ja pühakirja uurides suudab vähehaaval vastata küsimusele: ja mis see minusse puutub? Samuti saavad juba tuttavad piiblilood sügavama tähenduse, muutudes abilisteks igapäevaste valikute tegemisel. Aareteotsija ilmub regulaarselt ajakirjas "Päikesekiir".  Loe veel Aareteotsija kohta.
 

 

Lastega kodus, lasteaias ja pühapäevakoolis:

101 meisterdamisideed eelkooliealistele lastele ja nende juhendajatele. Kogutud materjal on abiks oluliste teemade käsitlemisel lapse kasvatamise javäärtushinnangute kujundamise protsessis.  Kõik ideed põhinevad pühakirjal ning on ealiselt sobivad. Raamatus on juhised ettevalmistuste ja materjalide kohta, samuti tegevusjuhendid.
Lisatud piibliviited ja teemade registrid.
 
 
 
Raamatus sisalduvad mitmekülgset tegevust pakkuvad tunnimaterjalid põhinevad Piiblil. Sealt leiab palju praktilisi nõuandeid eelkooliealiste laste õppegrupi loomiseks ja õpetamiseks. 25 erineva eesmärgiga õppetundi sisaldavad ideid mängudeks, meisterdamiseks, jutustusteks ja riimisalmideks, aga ka palvetamiseks. Iga tunni juurde on lisatud põnev tööleht lapsele ning ideid lastevanemate paremaks kaasamiseks.
 
 
 

Stopp on väikeses formaadis vihik, mis on mõeldud 8 kuni12 aastasele noorele iseseisva piibliuurimise alguseks. Väljaannet saab kasutada ka pühapäevakoolis. Eesti keeles on ilmunud kaks vihikut Stopp.